LENOVO ESSENTIAL B590 59-374043 15.6'' INTEL CORE I3-3120M 4GB 1TB NVIDIA GF GT720M 1GB FREE DOS 134028893
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL B590 59-374043 15.6'' INTEL CORE I3-3120M 4GB 1TB NVIDIA GF GT720M 1GB FREE DOS
134028893
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B590 laptop αποτελεί μία αξιόπιστη πρόταση με πλούσια χαρακτηριστικά, επιδόσεις που απαιτούν γρήγορη επεξεργασία δεδομένων και εντυπωσιακά γραφικά σε ένα ιδιαίτερα προσεγμένο και επαγγελματικό design. Διαθέτει επεξεργαστή Intel Core i3-3120M (2.50 GHz), 4 GB μνήμης RAM, κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce GT 720M και 1 TB σκληρό δίσκο, ενώ διαθέτει οθόνη 15.6" HD TFT, υποστηρίζει WiFi και έρχεται με μια web κάμερα και card reader.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-3120M (2.50 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Κάρτα γραφικών : | NVIDIA GeForce GT 720M με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100 / 1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα 0.3 megapixels, 4-in-1 card reader (SD/SDHC/SDXC/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 378 x 252 x 33.4 mm |
| Βάρος : | 2.5 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL B590 59-374043 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
LAPTOP LENOVO B50-80 80EW02BAPB 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
LAPTOP LENOVO B50-70 59-443153 15.6'' INTEL C...
Περισσότερα -
KOOLANCE VL3 QUICK DISCONNECT LOW-SPILL COUPL...
Περισσότερα -
ΒΡΑΚΑΚΙ MINERVA ΜΟΥΤΡΑΚΙ ΣΙΕΛ (70ΕΚ.)-(0-6 ΜΗ...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙ NEW BALANCE 460 V4 ΡΟΖ (USA:9.5, EU:...
Περισσότερα -
BELKIN F3X126CP06MGYYM RJ45 CAT5E CROSSOVER C...
Περισσότερα -
TRANSCEND TS1333KLU-3GK DDR3 3GB (3X1GB) PC3-...
Περισσότερα -
LENOVO ESSENTIAL 59-389051 B590 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
LAPTOP ACER ASPIRE 3 A315-21-95B3 15.6'' AMD ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


