LAPTOP LENOVO B50-70 59-443153 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 500GB FREE DOS 134039007
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO B50-70 59-443153 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 500GB FREE DOS
134039007
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B50-70 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 4400 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 4-in-1 card reader (SD/MMC/SDHC/SDXC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 262 x 24.7 mm. |
| Βάρος : | 2.32 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO B50-70 59-443153 15.6'' INTEL C...
Περισσότερα -
KOOLANCE VL3 QUICK DISCONNECT LOW-SPILL COUPL...
Περισσότερα -
ΒΡΑΚΑΚΙ MINERVA ΜΟΥΤΡΑΚΙ ΣΙΕΛ (70ΕΚ.)-(0-6 ΜΗ...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙ NEW BALANCE 460 V4 ΡΟΖ (USA:9.5, EU:...
Περισσότερα -
BELKIN F3X126CP06MGYYM RJ45 CAT5E CROSSOVER C...
Περισσότερα -
TRANSCEND TS1333KLU-3GK DDR3 3GB (3X1GB) PC3-...
Περισσότερα -
LENOVO ESSENTIAL 59-389051 B590 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
LAPTOP ACER ASPIRE 3 A315-21-95B3 15.6'' AMD ...
Περισσότερα -
SPIGEN GLASS EZ FIT 1 PACK FOR IPAD AIR 10.9'...
Περισσότερα -
ΦΟΡΜΑΚΙ MINERVA ΧΩΡΙΣ ΜΑΝΙΚΙ PLEASURE ΛΕΥΚΟ 4...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




