LENOVO ESSENTIAL 59-389051 B590 15.6'' INTEL CORE I5-3230M 8GB 1TB NVIDIA GF GT720M 1GB FREE DOS 134032606
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL 59-389051 B590 15.6'' INTEL CORE I5-3230M 8GB 1TB NVIDIA GF GT720M 1GB FREE DOS
134032606
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B590 laptop αποτελεί μία αξιόπιστη πρόταση με πλούσια χαρακτηριστικά, επιδόσεις που απαιτούν γρήγορη επεξεργασία δεδομένων και εντυπωσιακά γραφικά σε ένα ιδιαίτερα προσεγμένο και επαγγελματικό design. Διαθέτει επεξεργαστή Intel Core i5-3230M (2.60 GHz), 8 GB μνήμης RAM, κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce GT 720M και 1 TB σκληρό δίσκο, ενώ διαθέτει οθόνη 15.6" HD TFT, υποστηρίζει WiFi και έρχεται με μια web κάμερα και card reader.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-3230M (2.60 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 8192 MB (2 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Κάρτα γραφικών : | NVIDIA GeForce GT 720M με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100 / 1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα 0.3 megapixels, 4-in-1 card reader (SD/SDHC/SDXC/MMC), Fingerprint reader |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 378 x 252 x 33.4 mm. |
| Βάρος : | 2.5 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL 59-389051 B590 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
LAPTOP ACER ASPIRE 3 A315-21-95B3 15.6'' AMD ...
Περισσότερα -
SPIGEN GLASS EZ FIT 1 PACK FOR IPAD AIR 10.9'...
Περισσότερα -
ΦΟΡΜΑΚΙ MINERVA ΧΩΡΙΣ ΜΑΝΙΚΙ PLEASURE ΛΕΥΚΟ 4...
Περισσότερα -
VGA MSI GEFORCE GT610 N610-1GD3H/LPV1 1GB DDR...
Περισσότερα -
SAMSUNG T22B350EW 21.5'' LED MONITOR TV FULL ...
Περισσότερα -
ΚΟΛΑΝ NAME IT 13215102 NMFVIVIAN ΛΕΥΚΟ (122 C...
Περισσότερα -
TP-LINK TL-R4299G 2 WAN PORTS + 9 LAN PORTS R...
Περισσότερα -
OCZ OCZ3P18004GK 4GB (2X2GB) DDR3 PC3-14400 P...
Περισσότερα -
LAPTOP HP 250 G8 85C69EA 15.6'' FHD INTEL COR...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


