LAPTOP LENOVO B50-80 80EW02BAPB 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB AMD R5 M330 WIN 8.1 134038983
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO B50-80 80EW02BAPB 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB AMD R5 M330 WIN 8.1
134038983
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B50-80 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-5200U (2.20 GHz, έως 2.7 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M330 με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 4-in-1 Card Reader (SD/MMC/SDHC/SDXC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με Dolby Advanced Audio και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 262 x 24.7 mm. |
| Βάρος : | 2.32 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO B50-80 80EW02BAPB 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
LAPTOP LENOVO B50-70 59-443153 15.6'' INTEL C...
Περισσότερα -
KOOLANCE VL3 QUICK DISCONNECT LOW-SPILL COUPL...
Περισσότερα -
ΒΡΑΚΑΚΙ MINERVA ΜΟΥΤΡΑΚΙ ΣΙΕΛ (70ΕΚ.)-(0-6 ΜΗ...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙ NEW BALANCE 460 V4 ΡΟΖ (USA:9.5, EU:...
Περισσότερα -
BELKIN F3X126CP06MGYYM RJ45 CAT5E CROSSOVER C...
Περισσότερα -
TRANSCEND TS1333KLU-3GK DDR3 3GB (3X1GB) PC3-...
Περισσότερα -
LENOVO ESSENTIAL 59-389051 B590 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
LAPTOP ACER ASPIRE 3 A315-21-95B3 15.6'' AMD ...
Περισσότερα -
SPIGEN GLASS EZ FIT 1 PACK FOR IPAD AIR 10.9'...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




