LAPTOP LENOVO G70-80 80FF00F9PB 17.3'' INTEL CORE I7-5500U 4GB 500GB NVIDIA GF 920M 2GB NO OS 134039002
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G70-80 80FF00F9PB 17.3'' INTEL CORE I7-5500U 4GB 500GB NVIDIA GF 920M 2GB NO OS
134039002
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G70-80 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-5500U (2.40 GHz, έως 3 GHz με την Turbo frequency) με 4 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD+ TFT, με ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce 920M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 283 x 28 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G70-80 80FF00F9PB 17.3'' INTEL ...
Περισσότερα -
LAPTOP HP 250 G9 A38H3ET 15.6' FHD INTEL N450...
Περισσότερα -
LAPTOP ACER ASPIRE E5-572G-58KY 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
LOGILINK BP0171 MONITOR MOUNT 17-32' STEEL AR...
Περισσότερα -
MSI N470GTX TWIN FROZR II GTX470 1.3GB GDDR5 ...
Περισσότερα -
ΠΥΖΑΜΑΚΙΑ MINERVA ΜΑΚΡΥ ΜΑΝΙΚΙ RACING ΜΠΛΕ ΡΑ...
Περισσότερα -
SONY VAIO SV-E1512Y1E 15.5'' INTEL CORE I7-36...
Περισσότερα -
LENOVO ESSENTIAL G505S 59-406430 15.6'' AMD A...
Περισσότερα -
SONY VAIO VPC-SA3M9E/XI 13.3'' I7-2640M 6GB 5...
Περισσότερα -
T-SHIRT BENETTON CA ΑΝΑΝΑΣ ΚΙΤΡΙΝΟ (100 CM)-(...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



