LENOVO ESSENTIAL G505S 59-406430 15.6'' AMD A10-5750M 8GB 1TB AMD RADEON HD8650G WINDOWS 8.1 134032617
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL G505S 59-406430 15.6'' AMD A10-5750M 8GB 1TB AMD RADEON HD8650G WINDOWS 8.1
134032617
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Essential G505S αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | AMD Quad-Core A10-5750M (2.50 GHz) με 4 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με LED-backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 8192 MB DDR3 στα 1600 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon HD 8650G shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα, 2-in-1 card reader (SD/MMC), Bluetooth. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με Dolby Advanced Audio και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων, 2800mAh. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 259.84 x 25.90 mm. |
| Βάρος : | 2.40 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL G505S 59-406430 15.6'' AMD A...
Περισσότερα -
SONY VAIO VPC-SA3M9E/XI 13.3'' I7-2640M 6GB 5...
Περισσότερα -
T-SHIRT BENETTON CA ΑΝΑΝΑΣ ΚΙΤΡΙΝΟ (100 CM)-(...
Περισσότερα -
ΦΟΡΜΑΚΙ MINERVA ΧΩΡΙΣ ΜΑΝΙΚΙ PIRATE ΛΕΥΚΟ (78...
Περισσότερα -
KINGSTON HX316C9SRK2/8 8GB (2X4GB) 1600MHZ DD...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙ NEW BALANCE CLASSICS INFANT 500 ΚΟΚΚ...
Περισσότερα -
LAPTOP DELL INSPIRON 3520 15.6 FHD INTEL CORE...
Περισσότερα -
ΦΟΡΜΑΚΙ MINERVA ΚΟΝΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΓΑΤΑΚΙ ΛΕΥΚΟ (86...
Περισσότερα -
ΦΟΡΕΜΑ MAYORAL 2950 ΜΕ ΤΣΑΝΤΑ ΡΟΖ (68 CM)(6-9...
Περισσότερα -
ΣΤΡΩΜΑ INTEX 18-POCKET SUNTANNER LOUNGE ΦΟΥΞΙ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


