LAPTOP LENOVO G70-70 80HW00CVPB 17.3'' HD+ INTEL CORE I5-4210U 4GB 1TB NVIDIA GT820M 2GB FREE DOS 134039004
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G70-70 80HW00CVPB 17.3'' HD+ INTEL CORE I5-4210U 4GB 1TB NVIDIA GT820M 2GB FREE DOS
134039004
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G70-70 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-4210U (1.70 GHz, έως 2.7 GHz στη Turbo Frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD+ TFT, με ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce GT820M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 283 x 28 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G70-70 80HW00CVPB 17.3'' HD+ IN...
Περισσότερα -
CABLEXPERT CFO-STSC-OM2-2M DUPLEX MULTIMODE F...
Περισσότερα -
EQUIP 254213 FIBER OPTIC PATCHCABLE LC-ST DUP...
Περισσότερα -
HP OFFICEJET ENTERPRISE COLOR MFP X585Z B5L06...
Περισσότερα -
SPEEDLINK COMPETITION PRO EXTRA JOYSTICK ANNI...
Περισσότερα -
SEAGATE ST2000VN000 2TB NAS HDD
Περισσότερα -
COUGAR SPEED 2-M GAMING MOUSE PAD
Περισσότερα -
ACER ASPIRE E1-571-33114G50MNKS 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
ΣΕΤ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ BRIO ΡΑΓΕΣ 13ΤΜΧ [33394]
Περισσότερα -
CISCO SPA502G 1LINE IP PHONE
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




