LAPTOP LENOVO G70-70 80HW00CVPB 17.3'' HD+ INTEL CORE I5-4210U 4GB 1TB NVIDIA GT820M 2GB FREE DOS 134039004
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G70-70 80HW00CVPB 17.3'' HD+ INTEL CORE I5-4210U 4GB 1TB NVIDIA GT820M 2GB FREE DOS
134039004
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G70-70 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-4210U (1.70 GHz, έως 2.7 GHz στη Turbo Frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD+ TFT, με ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce GT820M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 283 x 28 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G70-70 80HW00CVPB 17.3'' HD+ IN...
Περισσότερα -
ΚΟΛΑΝ NAME IT 13204269 NKFVIVIAN ΣΚΟΥΡΟ ΜΠΛΕ ...
Περισσότερα -
LAPTOP ASUS EXPERTBOOK B1 B1503CVA-GR53C1X 15...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙ ADIDAS ADIDAS SPORT INSPIRED VS ADVA...
Περισσότερα -
HOODIE MAYORAL 7470 ΚΙΤΡΙΝΟ (162 CM)(16 ΕΤΩΝ)
Περισσότερα -
ΠΥΤΖΑΜΕΣ NINA CLUB 150 ΛΙΛΑ (78-90CM)-(1 ΕΤΟΥ...
Περισσότερα -
CORSAIR CMZ16GX3M2A1600C10 VENGEANCE 16GB (2X...
Περισσότερα -
ΚΑΡΦΩΤΙΚΟ ΑΕΡΟΣ BULLE ΔΙΧΑΛΟ R400/32 ΚΑΙ ΒΕΛΟ...
Περισσότερα -
RAM KINGSTON KF556C36BBEK2-64 FURY BEAST 64GB...
Περισσότερα -
VGA SAPPHIRE RADEON VII 16G HBM2 HDMI / TRIPL...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




