LAPTOP LENOVO B50-80 80EW02BAPB 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB AMD R5 M330 WIN 8.1 134038983
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO B50-80 80EW02BAPB 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB AMD R5 M330 WIN 8.1
134038983
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B50-80 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-5200U (2.20 GHz, έως 2.7 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M330 με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 4-in-1 Card Reader (SD/MMC/SDHC/SDXC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με Dolby Advanced Audio και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 262 x 24.7 mm. |
| Βάρος : | 2.32 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO B50-80 80EW02BAPB 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
FORTRON AURUM GOLD 500 PSU 500W
Περισσότερα -
LEVEL ONE USB-0501 USB HUB AND FAST ETHERNET ...
Περισσότερα -
TRUST 18778 ANTI-SHOCK BUBBLE SLEEVE 7'' GRAY
Περισσότερα -
NOCTUA NH-U9B SE2
Περισσότερα -
INTEL CORE I5-3340S 3.30GHZ LGA1155 - BOX
Περισσότερα -
DEVOLO DLAN 650 TRIPLE+ STARTER KIT 2 ADAPTER...
Περισσότερα -
RAM G.SKILL TRIDENT Z5 RGB 32GB (2X16GB) DDR5...
Περισσότερα -
ENERGENIE EG-UPS-033 UPS WITH USB AND LCD DIS...
Περισσότερα -
BEYERDYNAMIC DT860 EDITION
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




