LAPTOP LENOVO G50-30 80G0023XBM 15.6'' INTEL DUAL CORE N2840 4GB 1TB FREE DOS 134038790
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G50-30 80G0023XBM 15.6'' INTEL DUAL CORE N2840 4GB 1TB FREE DOS
134038790
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G50-30 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζοντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron Dual Core N2840 (2.16 GHz) με 1 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED-backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1ΤΒ SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ενσωματωμένη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100 / 1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων, 2200 mAh. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 25 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G50-30 80G0023XBM 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
INTEL CORE I5-4570S 2.90GHZ LGA1150 - BOX
Περισσότερα -
G.SKILL F3-17000CL11Q2-64GBZLD 64GB (8X8GB) D...
Περισσότερα -
BERONET BF16004S04FXSBOX BEROFIX 1600 BUNDLE ...
Περισσότερα -
BELKIN ADAPTER USB TO PS/2
Περισσότερα -
AKASA AK-P600AG8-SL ES POWER SUPPLY 600W
Περισσότερα -
ALTEC LANSING VS2720 2.0 STEREO SPEAKER SYSTE...
Περισσότερα -
OCZ VTX3MI-25SAT3-120G VERTEX 3 MAX IOPS 2.5'...
Περισσότερα -
SAMSUNG SYNCMASTER B2330HD 23'' LCD TV
Περισσότερα -
QNAP TS-869U-RP 8-BAY HIGH-PERFORMANCE NAS SE...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




