LAPTOP LENOVO G50-30 80G0023XBM 15.6'' INTEL DUAL CORE N2840 4GB 1TB FREE DOS 134038790
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G50-30 80G0023XBM 15.6'' INTEL DUAL CORE N2840 4GB 1TB FREE DOS
134038790
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G50-30 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζοντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron Dual Core N2840 (2.16 GHz) με 1 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED-backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1ΤΒ SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ενσωματωμένη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100 / 1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων, 2200 mAh. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 25 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G50-30 80G0023XBM 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
ΜΑΓΙΟ ΒΕΡΜΟΥΔΑ NAME IT 13213870 NKMZOCCAS ΠΡΑ...
Περισσότερα -
G.SKILL F3-10666CL9D-4GBSQ 4GB (2X2GB) SO-DIM...
Περισσότερα -
OCZ OCZ3G1600LV6GK 6GB (3X2GB) DDR3 PC3-12800...
Περισσότερα -
ACER V3-571G-33124G50MAKK 15.6'' INTEL CORE I...
Περισσότερα -
CORSAIR CMFVYGS3B-256GB FLASH VOYAGER GS 256G...
Περισσότερα -
LEVEL ONE FGL-2870 24-PORT 10/100MBPS SWITCH ...
Περισσότερα -
ΜΑΓΙΟ ΒΕΡΜΟΥΔΑ NAME IT 13212911 NKMZIMMI ΠΡΑΣ...
Περισσότερα -
WHITENERGY ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ TOSHIBA SATELLITE PA3...
Περισσότερα -
KOOLANCE RP-452X2 DUAL 5.25IN RESERVOIR FOR 1...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




