LAPTOP MSI GS60 2PL-008NL 15.6'' FHD INTEL CORE I7-4710HQ 8GB 1TB NVIDIA GF GTX850M 2GB WIN 8.1 134037610
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP MSI GS60 2PL-008NL 15.6'' FHD INTEL CORE I7-4710HQ 8GB 1TB NVIDIA GF GTX850M 2GB WIN 8.1
134037610
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ξεχωρίστε χάρη στο κομψό και λεπτό gaming notebook της σειράς GS της MSI, το οποίο διαθέτει τον 4ης γενιάς i7 επεξεργαστή Intel Core, την ισχυρή κάρτα γραφικών Nvidia GeForce GTX 850M, τα 8 GB μνήμης και το backlight πληκτρολόγιο του.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | 4th generation Intel Core i7-4710HQ στα 2.5 GHz. |
| Οθόνη : | 15.6" Anti-glare Full HD TFT με ανάλυση 1920x1080. |
| Μνήμη : | 8 GB DDR3 με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB (2 x SO-DIMM slots). |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA (7200 rpm). |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GeForce GTX 850M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10 / 100 / 1000Mbps Ethernet |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac. |
| Διασυνδέσεις : | 3 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x Mini-DP-Out, 1 x RJ-45, SD (XC/HC) card reader, 1 x headphone out jack, 1 x microphone in jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, Bluetooth 4.0. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό με backlight και ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιo. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 390 x 266 x 19.9 (mm). |
| Βάρος : | 1.9 kg (χωρίς την μπαταρία). |
| Μπαταρία : | 6-Cell Li-Polymer 4840 mAh |
| Λογισμικό : | Windows 8.1 64-bit Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP MSI GS60 2PL-008NL 15.6'' FHD INTEL CO...
Περισσότερα -
ASROCK X58 EXTREME6 RETAIL
Περισσότερα -
GOCLEVER ACC 8'' WATERPROOF LEATHER KEYBOARD ...
Περισσότερα -
TP-LINK TL-POE150S POE SUPPLIER ADAPTER
Περισσότερα -
ΜΠΟΤΑΚΙ KICKERS LOLASTIC 972721 ΑΣΗΜΙ/ΜΑΥΡΟ (...
Περισσότερα -
PORTECH MV-370
Περισσότερα -
VGA ASROCK RADEON RX 5500 XT PHANTOM GAMING D...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΜΑΝΙΚΗ BENETTON BASICO SUMM G ΦΟΥΞΙΑ...
Περισσότερα -
SILVERSTONE TJ08B-EW TEMJIN MIDI TOWER WINDOW...
Περισσότερα -
HERCULES XPS 5.140
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



