LAPTOP MSI GS60 2PL-008NL 15.6'' FHD INTEL CORE I7-4710HQ 8GB 1TB NVIDIA GF GTX850M 2GB WIN 8.1 134037610
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP MSI GS60 2PL-008NL 15.6'' FHD INTEL CORE I7-4710HQ 8GB 1TB NVIDIA GF GTX850M 2GB WIN 8.1
134037610
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ξεχωρίστε χάρη στο κομψό και λεπτό gaming notebook της σειράς GS της MSI, το οποίο διαθέτει τον 4ης γενιάς i7 επεξεργαστή Intel Core, την ισχυρή κάρτα γραφικών Nvidia GeForce GTX 850M, τα 8 GB μνήμης και το backlight πληκτρολόγιο του.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | 4th generation Intel Core i7-4710HQ στα 2.5 GHz. |
| Οθόνη : | 15.6" Anti-glare Full HD TFT με ανάλυση 1920x1080. |
| Μνήμη : | 8 GB DDR3 με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB (2 x SO-DIMM slots). |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA (7200 rpm). |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GeForce GTX 850M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10 / 100 / 1000Mbps Ethernet |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac. |
| Διασυνδέσεις : | 3 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x Mini-DP-Out, 1 x RJ-45, SD (XC/HC) card reader, 1 x headphone out jack, 1 x microphone in jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, Bluetooth 4.0. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό με backlight και ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιo. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 390 x 266 x 19.9 (mm). |
| Βάρος : | 1.9 kg (χωρίς την μπαταρία). |
| Μπαταρία : | 6-Cell Li-Polymer 4840 mAh |
| Λογισμικό : | Windows 8.1 64-bit Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP MSI GS60 2PL-008NL 15.6'' FHD INTEL CO...
Περισσότερα -
VGA GIGABYTE GEFORCE GTX1660 TI GAMING OC 6G ...
Περισσότερα -
RAM G.SKILL F4-2400C15D-32GVR 32GB (2X16GB) D...
Περισσότερα -
OCZ OCZ3G18002GK 2GB (2X1GB) DDR3 PC3-14400 G...
Περισσότερα -
LENOVO IDEAPAD Z580A 59-351939 15.6'' INTEL C...
Περισσότερα -
KINGSTON KGVR1333D3N9K3/12G 12GB (3X4GB) PC3-...
Περισσότερα -
ΣΕΤ ΣΛΙΠΑΚΙΑ MAYORAL 10307 ΚΟΚΚΙΝΟ 4ΤΜΧ (152 ...
Περισσότερα -
DELTACO GAM-075-W-US GAMING ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΜΗΧΑ...
Περισσότερα -
ΑΝΑΤΟΜΙΚΗ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ SUAVINEX FUSION -2...
Περισσότερα -
WHITENERGY ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ ASUS W3/W3000 (4,4AH ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



