LAPTOP LENOVO G50-70 59-432337 15.6'' HD INTEL CORE I3-4005U 8GB 1TB AMD R5 M230 2GB FREE DOS 134037603
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G50-70 59-432337 15.6'' HD INTEL CORE I3-4005U 8GB 1TB AMD R5 M230 2GB FREE DOS
134037603
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G50-70 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED-backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 8192 MB (2 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M230 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 24.8 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G50-70 59-432337 15.6'' HD INTE...
Περισσότερα -
LAPTOP MSI GF75 8RC-064NL 17.3' FHD INTEL COR...
Περισσότερα -
ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ COOLERMASTER MASTERSET MS120 COM...
Περισσότερα -
ΟΘΟΝΗ AOC M2470SWH 24 LED FULL HD
Περισσότερα -
CISCO SPA508G 8-LINE IP PHONE
Περισσότερα -
CPU INTEL CORE I7-6800K 3.4GHZ LGA2011-3 - BO...
Περισσότερα -
MSI GT520 MD1GD3 (LP) 1GB PCI-E RETAIL
Περισσότερα -
EATON PULSAR ONLINE USBS 1000VA
Περισσότερα -
THERMALTAKE CLW0222-B WATER 3.0 PERFORMER C W...
Περισσότερα -
GENIUS KEYBOARD RS SLIMSTAR 110 PS2 BLACK
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



