LAPTOP LENOVO G50-70 59-432337 15.6'' HD INTEL CORE I3-4005U 8GB 1TB AMD R5 M230 2GB FREE DOS 134037603
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G50-70 59-432337 15.6'' HD INTEL CORE I3-4005U 8GB 1TB AMD R5 M230 2GB FREE DOS
134037603
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G50-70 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED-backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 8192 MB (2 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M230 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 24.8 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G50-70 59-432337 15.6'' HD INTE...
Περισσότερα -
RAM KINGSTON KF432C16BBK4/128 FURY BEAST 128G...
Περισσότερα -
LAPTOP LENOVO THINKBOOK 16 G7 IML 21MS004UGM ...
Περισσότερα -
OCZ OCZ3RPR13332GK 2GB (2X1GB) PC3-10666 1333...
Περισσότερα -
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΟΥ ...
Περισσότερα -
RAM KINGSTON HX318C9T2K2/8 HYPERX PREDATOR 8G...
Περισσότερα -
WHITENERGY ΜΠΑΤΑΡΙΑ HIGH CAPACITY ΓΙΑ TOSHIBA...
Περισσότερα -
MUSHKIN 997020 16GB (2X8GB) SO-DIMM DDR3 PC3-...
Περισσότερα -
ΚΟΥΤΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ LEGO ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΚΚΙ...
Περισσότερα -
MSI GEFORCE GTX 780 GAMING N780 TF 3GD5/OC 3G...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



