LENOVO ESSENTIAL G710 59-413972 17.3'' INTEL DUAL CORE 3550M 4GB 1TB FREE DOS 134036956
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL G710 59-413972 17.3'' INTEL DUAL CORE 3550M 4GB 1TB FREE DOS
134036956
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Essential G710 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας με μεγάλη οθόνη 17.3'' HD+ TFT. Προσφέρει μοντέρνο στυλ και υψηλή ποιότητα κατασκευής, είναι δε βασισμένος σε ισχυρά υποσυστήματα που εξασφαλίζουν άριστη εκτέλεση όλων των σύγχρονων εφαρμογών. Διαθέτει επεξεργαστή Intel Pentium Dual Core 3550M στα 2.30 GHz με 2 MB L3 cache και ενσωματωμένη Web Camera, DVD Writer, μνήμη 4 GB και μεγάλο σκληρό δίσκο 1 TB. Την οδήγηση του κυκλώματος γραφικών αναλαμβάνει η σύγχρονη κάρτα γραφικών Intel HD με θύρα HDMI, ενώ στην σύνθεση θα βρείτε ασύρματη δικτύωση WiFi 802.11 b/g/n, θύρα USB 3.0, card reader και ένα πλήθος άλλων εξόδων διασύνδεσης.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Pentium Dual Core 3550M (2.30 GHz) με 2 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD+ TFT με LED Backlight, ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, headphone-out/mic-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα, 4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 278 x 37 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL G710 59-413972 17.3'' INTEL ...
Περισσότερα -
INLINE PATCH CABLE S/FTP CAT.6 RJ45 0.5M TRAN...
Περισσότερα -
SWEEX SA320 UNIVERSAL FOLIO CASE FOR 8'' TABL...
Περισσότερα -
STARTECH 4-PORT PCI EXPRESS 2.0 SATA III 6GBP...
Περισσότερα -
MATRIX AUDIO QUBE MOBILE SPEAKER BLACK
Περισσότερα -
PSU COOLERMASTER MWE GOLD-V2 850W MODULAR 80+...
Περισσότερα -
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑ EPSON ECOTANK L14150 WIFI
Περισσότερα -
TABLET LENOVO M10 PLUS TB-X606F 10.3' 128GB 4...
Περισσότερα -
VGA ZOTAC10GB D6X RTX 3080 TRINITY LHR
Περισσότερα -
SAS 100-15-005 ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 4 ΘΕΣΕΩΝ
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



