LENOVO ESSENTIAL G710 59-413972 17.3'' INTEL DUAL CORE 3550M 4GB 1TB FREE DOS 134036956
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL G710 59-413972 17.3'' INTEL DUAL CORE 3550M 4GB 1TB FREE DOS
134036956
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Essential G710 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας με μεγάλη οθόνη 17.3'' HD+ TFT. Προσφέρει μοντέρνο στυλ και υψηλή ποιότητα κατασκευής, είναι δε βασισμένος σε ισχυρά υποσυστήματα που εξασφαλίζουν άριστη εκτέλεση όλων των σύγχρονων εφαρμογών. Διαθέτει επεξεργαστή Intel Pentium Dual Core 3550M στα 2.30 GHz με 2 MB L3 cache και ενσωματωμένη Web Camera, DVD Writer, μνήμη 4 GB και μεγάλο σκληρό δίσκο 1 TB. Την οδήγηση του κυκλώματος γραφικών αναλαμβάνει η σύγχρονη κάρτα γραφικών Intel HD με θύρα HDMI, ενώ στην σύνθεση θα βρείτε ασύρματη δικτύωση WiFi 802.11 b/g/n, θύρα USB 3.0, card reader και ένα πλήθος άλλων εξόδων διασύνδεσης.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Pentium Dual Core 3550M (2.30 GHz) με 2 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD+ TFT με LED Backlight, ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, headphone-out/mic-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα, 4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 278 x 37 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL G710 59-413972 17.3'' INTEL ...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX2000C8D3T1K3/3GX DDR3 3GB (3X1GB)...
Περισσότερα -
ΦΑΝΕΛΑ MINERVA ΑΜΑΝΙΚΗ BOX STAR ΛΕΥΚΟ (92ΕΚ.)...
Περισσότερα -
ΦΑΝΕΛΑ MINERVA ΑΜΑΝΙΚΗ ROSE 3D ΡΟΖ (98ΕΚ.)-(2...
Περισσότερα -
KINGSTON KVR1066D3S8N7/2G 2GB DDR3 PC3-8500 1...
Περισσότερα -
ΣΕΤ ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΜΑΝΙΚΗ/ΣΟΡΤΣ ENERGIERS ΓΚΡΙ ΜΕΛΑ...
Περισσότερα -
EQUIP 253315 FIBER OPTIC PATCHCABLE SC-SC DUP...
Περισσότερα -
ΦΟΡΕΜΑ BENETTON 5G IMPIANTO OCT ΛΕΥΚΟ/ΜΑΥΡΟ (...
Περισσότερα -
SAMSUNG S24C650PL 23.6'' AD-PLS LED MONITOR F...
Περισσότερα -
VGA ASROCK PHANTOM GAMING D RADEON RX570 8G 8...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



