ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΑΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ BLACK & DECKER BDPC400-QS 144075022
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΑΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ BLACK & DECKER BDPC400-QS
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ
| Μέγιστη Συνεχόμενη Ισχύς : | 400 W |
| Ισχύς Εισόδου : | 12.8 V |
| Ισχύς Εξόδου : | 230 V |