LENOVO IDEAPAD G550G-4 134013970
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO IDEAPAD G550G-4
134013970
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το IDEAPAD G550G-4 της LENOVO σας προσφέρει κομψό design, επεξεργαστή Intel Pentium Dual-Core Mobile T4300 (2.10 GHz) της Intel για υψηλές επιδόσεις και χαμηλή κατανάλωση. Επίσης διαθέτει επίσης εντυπωσιακή οθόνη 15.6" HD LED Glossy και δίσκο στα 320GB.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Pentium Dual-Core Mobile T4300 (2.10 GHz) με 1MB L2 cache, στα 800MHz. |
| Μνήμη : | 3072MB DDR3, επεκτάσιμη μέχρι τα 4GB (περιλαμβάνει 2 modules). |
| Οθόνη : | 15.6" HD LED Glossy, ανάλυση 1366 x 768. |
| Σκληρός Δίσκος : | 320GB SATA, 5400rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD+-RW/+-R. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel GMA X4500M shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g. |
| Διασυνδέσεις : | 3 x USB 2.0, 1 x External Display (VGA), 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x headphone, microphone in, 5 in1 card Reader, 1 x Express Card slot. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Bluetooth, ενσωματωμένη κάμερα 0.3 megapixel. |
| Μπαταρία : | 6 cells μπαταρία Li-lon, 2200 mAH. |
| Λογισμικό : | Microsoft Windows 7 Home Premium 32bit Ελληνικά. |
| Βάρος : | 2.7 kg. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 381 x 245 x 26.5 - 36.2 mm (W x D x H). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO IDEAPAD G550G-4
Περισσότερα -
CASE NZXT H510 ELITE MIDI TOWER BLACK
Περισσότερα -
THERMALTAKE NEMESIS SWITCH OPTICAL RGB GAMING...
Περισσότερα -
BITSPOWER PLUG G1/4 INCH CRYSTAL LIGHTING 3PI...
Περισσότερα -
ASUS RAMPAGE IV BLACK EDITION RETAIL
Περισσότερα -
HP MINI 110-3000 WQ814UA
Περισσότερα -
SANDISK 16GB ULTRA SECURE DIGITAL HC CLASS 4
Περισσότερα -
INLINE PATCH CABLE S/FTP CAT.6 RJ45 100M ROLL...
Περισσότερα -
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑ SAMSUNG SL-M2675F
Περισσότερα -
SENNHEISER CX-400 II BLACK
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


