LENOVO IDEAPAD G500 59-390060 15.6'' INTEL CORE I3-3110M 4GB 500GB FREE DOS 134028900
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO IDEAPAD G500 59-390060 15.6'' INTEL CORE I3-3110M 4GB 500GB FREE DOS
134028900
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Ideapad G500 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-3110M (2.40 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 4000 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 376.9 x 249.9 x 33.7 mm. |
| Βάρος : | 2.59 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO IDEAPAD G500 59-390060 15.6'' INTEL CO...
Περισσότερα -
UBIQUITI NANOSTATION LOCO M5 HIGH PERFORMANCE...
Περισσότερα -
JEANS PEPE SLIM GYMDIGO PM207389CU72 ΣΚΟΥΡΟ Μ...
Περισσότερα -
BELKIN F3H981CP1.8M SVGA MONITOR EXTENSION CA...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΗ REPLAY SB7060.075.2660 (1...
Περισσότερα -
ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ ENERGIERS ΚΑΡΟ ΜΠΛΕ (104ΕΚ.)-(3-4 Ε...
Περισσότερα -
VGA ASUS STRIX RADEON R9 380 STRIX-R9380-DC2O...
Περισσότερα -
QOLTEC POWER ADAPTER FOR SAMSUNG MONITOR 30W ...
Περισσότερα -
ΣΕΤ ΜΠΛΟΥΖΑ/ΦΟΡΜΑ BENETTON IMPIANTO ΜΠΛΕ ΣΚΟΥ...
Περισσότερα -
ΦΙΓΟΥΡΑ ΣΚΥΛΟΣ ESPIEL JACK RUSSELL TERRIER ΠΟ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


