LENOVO IDEAPAD G500 59-390053 15.6'' INTEL CORE I3-3110M 8GB 1TB+8GB SSD AMD HD8570 2GB FREE DOS 134028892
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO IDEAPAD G500 59-390053 15.6'' INTEL CORE I3-3110M 8GB 1TB+8GB SSD AMD HD8570 2GB FREE DOS
134028892
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Ideapad G500 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-3110M (2.40 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 8192 MB (2 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατ'οτητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm και 8 GB SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon HD 8750 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 260 x 26.9 mm. |
| Βάρος : | 2.60 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO IDEAPAD G500 59-390053 15.6'' INTEL CO...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX13C9B1BK2/4 4GB (2X2GB) DDR3 1333...
Περισσότερα -
ASUS SLIMBOOK X401U-WX011D 14'' AMD DUAL CORE...
Περισσότερα -
ΟΛΟΣΩΜΗ ΦΟΡΜΑ BENETTON 6 CALIFORNIAN G ΜΩΒ/ΛΕ...
Περισσότερα -
OCZ OCZ3G1333LV8GQ 8GB (4X2GB) PC3-10666 GOLD...
Περισσότερα -
ACER ASPIRE 5755-2313G64EN 15.6'' I3 2310M 3G...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΗ BENETTON THE RACE 1G ΓΚΡΙ...
Περισσότερα -
CORSAIR CMP8GX3M2A1600C8 DOMINATOR 8GB (2X4GB...
Περισσότερα -
LAPTOP ASUS X553MA-XX490D 15.6'' INTEL DUAL C...
Περισσότερα -
SUPERTALENT X32PB2GC 2GB (2X1GB) DDR1 PC-3200...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


