LENOVO G560A-5 134017549
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO G560A-5
134017549
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G560A-5 laptop αποτελεί μία αξιόπιστη πρόταση με πλούσια χαρακτηριστικά, επιδόσεις που απαιτούν γρήγορη επεξεργασία δεδομένων και εντυπωσιακά γραφικά σε ένα ιδιαίτερα προσεγμένο και επαγγελματικό design. Στο IdeaPad G560A-5 ενισχύθηκε με επεξεργαστή Intel Core i3-370M (2.40 GHz), 4GB μνήμης RAM, κάρτα γραφικών NVIDIA G310M και 500GB σκληρό δίσκο, ενώ διαθέτει οθόνη 15.6" HD LED, υποστηρίζει WiFi και Bluetooth και έρχεται με μια web κάμερα 0,3 Megapixel, και 5 in 1 card reader.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-370M (2.40 GHz) με 3MB L2 cache. |
| Μνήμη : | 4096MB (2 x 2048MB) DDR3 στα 1066MHz. |
| Οθόνη : | 15.6" HD LED, ανάλυση 1366 x 768. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500GB SATA, 5400rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD+-RW/+-R. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | NVIDIA G310M με 512MB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | WiFi BGN. |
| Διασυνδέσεις : | 3 x USB 2.0, 1 x External Display (VGA), 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x headphone, microphone in, 5 in1 card Reader, 1 x Express Card slot. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Bluetooth, ενσωματωμένη κάμερα 0.3 megapixel. |
| Μπαταρία : | 6 cells μπαταρία Li-lon. |
| Λογισμικό : | Microsoft Windows 7 Home Premium 32 bit Ελληνικά. |
| Βάρος : | 2.6 kg. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 377 x 250 x 17,3 - 34,9 mm (W x D x H). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO G560A-5
Περισσότερα -
SILVERSTONE FT02S USB3.0 SILVER
Περισσότερα -
COOLERMASTER HYPER 212 BLACK EDITION
Περισσότερα -
SWEEX NOTEBOOK SPEAKER SET SUNSET ORANGE
Περισσότερα -
SOLO LEVELING ΤΟΜΟΣ 6
Περισσότερα -
HP MINI 110-3861 BLUE
Περισσότερα -
TRUST SOUNDFORCE PRESTO
Περισσότερα -
CASE DEEPCOOL GENOME BLACK/RED
Περισσότερα -
ANTEC SONATA III BLACK
Περισσότερα -
EDIFIER S530D REV.2 WHITE
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


