LENOVO FLEX 15 59-387570 15.6'' TOUCH INTEL CORE I5-4200U 8GB 500GB + 8GB SSHD WINDOWS 8 BLACK 134028793
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO FLEX 15 59-387570 15.6'' TOUCH INTEL CORE I5-4200U 8GB 500GB + 8GB SSHD WINDOWS 8 BLACK
134028793
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
To Lenovo Flex 15 είναι κάτι περισσότερο από ένα τυπικό notebook. Είναι ένας μοναδικός, λεπτός και ελαφρύς, dual-mode φορητός υπολογιστής που γυρίζει 300 μοίρες από laptop σε stand mode, αποτελώντας ένα τέλειο τρόπο για να απολαύσετε ταινίες στο δρόμο ή να αξιοποιήσετε στο έπακρο την οθόνη αφής του.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-4200U (1.60 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | Αφής 15.6" HD TFT, με δυνατότητα περιστροφής 300 μοιρών και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 8192 MB (1 x 8192 MB) DDR3 στα 1600 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm και 8GB NAND Flash SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 4400 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα, 2-in-1 card reader (SD/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 381 x 271.78 x 22.10 mm. |
| Βάρος : | 2.31 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO FLEX 15 59-387570 15.6'' TOUCH INTEL C...
Περισσότερα -
CRUCIAL BL2KIT12864AA80A BALLISTIX 2GB (2X1GB...
Περισσότερα -
LAPTOP ACER ASPIRE 5 A515-51G-82WK 15.6'' FHD...
Περισσότερα -
VGA GIGABYTE GEFORCE GTX1060 WINDFORCE OC 3G ...
Περισσότερα -
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ WESTERN DIGITAL NEW! WDBYN...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX8500D2K2/2GN HYPERX NVIDIA SLI-RE...
Περισσότερα -
KINGSTON KVR400D2S4R3K2/2G DDR2 2GB (2X1GB) P...
Περισσότερα -
RAM HYPERX HX426C16FB3AK4/32 32GB (4X8GB) DDR...
Περισσότερα -
LAMTECH NOTEBOOK ADAPTER 90W SAMSUNG 19V4,74A...
Περισσότερα -
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ WESTERN DIGITAL WDBPMV0050...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


