LENOVO ESSENTIAL G710 17.3'' INTEL CORE I3-4000M 4GB 1TB NVIDIA GT720 FREE DOS 134032608
Εξαντλημένο
Το Lenovo Essential G710 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας με μεγάλη οθόνη 17.3'' HD+ TFT. Προσφέρει μοντέρνο στυλ και υψηλή ποιότητα κατασκευής, είναι δε βασισμένος σε ισχυρά υποσυστήματα που εξασφαλίζουν άριστη εκτέλεση όλων των σύγχρονων εφαρμογών. Διαθέτει επεξεργαστή Intel Core i3-4000M στα 2.40 GHz με 3 MB L3 cache και ενσωματωμένη Web Camera, DVD Writer, μνήμη 4 GB και μεγάλο σκληρό δίσκο 1 TB. Την οδήγηση του κυκλώματος γραφικών αναλαμβάνει η σύγχρονη κάρτα γραφικών Nvidia GeForce GT 720 με θύρα HDMI, ενώ στην σύνθεση θα βρείτε ασύρματη δικτύωση WiFi 802.11 b/g/n, θύρα USB 3.0, card reader και ένα πλήθος άλλων εξόδων διασύνδεσης.
| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4000M (2.40 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD+ TFT με LED Backlight, ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | DVD±RW. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GeForce GT 720 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, headphone-out/mic-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα, 2-in-1 card reader (SD/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 278 x 36.8 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL G710 17.3'' INTEL CORE I3-40...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


