LENOVO ESSENTIAL G580 59-376948 15.6'' INTEL CORE I3-3120 4GB 1TB NVIDIA GF GT635M 2GB WINDOWS 8 134028786
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL G580 59-376948 15.6'' INTEL CORE I3-3120 4GB 1TB NVIDIA GF GT635M 2GB WINDOWS 8
134028786
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G580 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-3120M (2.50 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED Backlight, ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1333 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GeForce GT 635M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, line-out, microphone-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα 0.3 Megapixel, 2-in-1 card reader (SD/MMC), Bluetooth. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 376 x 245 x 34 mm. |
| Βάρος : | 2.6 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8, 64 bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL G580 59-376948 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
SSD PATRIOT P400LP2KGM28H VIPER P400 LITE 2TB...
Περισσότερα -
TOSHIBA SATELLITE C855D-S5100/06 15.6'' AMD E...
Περισσότερα -
ΑΛΜΠΟΥΜ ΒΑΠΤΙΣΗΣ PHOTO FRAME ΦΙΟΓΚΑΚΙ ΓΑΛΑΖΙ...
Περισσότερα -
T-SHIRT BENETTON FUNZIONE TK LS ΛΑΧΑΝΙ (90 CM...
Περισσότερα -
G.SKILL F2-5400PHU2-2GBNT 2GB (2X1GB) DDR2 66...
Περισσότερα -
ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ RINA PAKOWORLD ΜΕ Υ...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ LULU STELLA J0480050 ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙ/ΑΣ...
Περισσότερα -
GEL ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΧΕΡΙΩΝ HELENVITA BABY HANDS...
Περισσότερα -
ΤΣΑΝΤΑ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ BABYMOOV STREET STYLE BAG T...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


