LENOVO ESSENTIAL G510 59-390416 15.6'' INTEL CORE I5-4200M 4GB 1TB+8GB SSD AMD HD8750M 2GB FREE DOS 134032611
Εξαντλημένο
Απολαύστε υψηλές επιδόσεις σε εφαρμογές και παιχνίδια, με τον νέο Lenovo Essentials G510. Βασίζεται στον νέο πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core i5-4200M (2.50 GHz έως 3.10GHz σε Turbo Mode) και περιλαμβάνει επίσης οθόνη 15.6" HD TFT LED, άφθονη μνήμη 4GB DDR3, τεράστιο σκληρό δίσκο 1TB για να χωρέσει όλα τα αρχεία σας και 8GB SSD για Smart Caching του σκληρού δίσκου και απογείωση των επιδόσεων. Η σύγχρονη κάρτα γραφικών AMD Radeon HD8750M με 2GB ξεχωριστής μνήμης μετατρέπει το Laptop σε φορητή παιχνιδομηχανή, ενώ το ενσωματωμένο DVDRW Double-Layer Super Multi διαβάζει και γράφει CD και DVD. Ο φορητός διαθέτει επίσης ασύρματη δικτύωση WiFi 802.11 b/g/n και Bluetooth 4.0, Web Camera, Card Reader, θύρα USB 3.0 και HDMI και πλήθος άλλων εξόδων διασύνδεσης. Το Laptop παραδίδεται χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos), δίνοντας σας την δυνατότητα να επιλέξετε το λειτουργικό σύστημα της αρεσκείας σας ή να χρησιμοποιήσετε τυχόν λειτουργικό σύστημα που έχετε ήδη αγοράσει και είναι στην κατοχή σας.
| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-4200M (2.50 GHz έως 3.10 GHz σε Turbo Mode) με 3 MB L3 cache |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm και 8 GB SSD για Caching του σκληρού δίσκου (δεν είναι ορατό στο device manager). |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon HD 8750M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 377 x 250 x 34 mm. |
| Βάρος : | 2.60 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL G510 59-390416 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
RAM PATRIOT PVE2416G266C6 VIPER ELITE II 16GB...
Περισσότερα -
ΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ ΛΑΤΟ 300L 5M2 ΔΙΠΛΗΣ ΕΝΕ...
Περισσότερα -
ESET NOD32 ANTIVIRUS LICENSE, FOR NOVELL NETW...
Περισσότερα -
ΓΙΡΛΑΝΤΑ ΜΕ ΣΗΜΑΙΕΣ CLOWN REPUBLIC ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΛ...
Περισσότερα -
ΣΟΡΤΣ JEANS VERO MODA 10307394 VMTESS ΑΝΟΙΧΤΟ...
Περισσότερα -
T-SHIRT BENETTON FUNZIONE BOY ΠΡΑΣΙΝΟ (100 CM...
Περισσότερα -
TP-LINK TL-SG1210MP 10-PORT (8 GIGABIT POE+ 2...
Περισσότερα -
LAPTOP HP 255 G6 2HH05ES 15.6'' FHD A6-9220 8...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΗ BLUE SEVEN YOUNG 750512-4...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


