LENOVO ESSENTIAL G500S 59-406237 15.6'' INTEL DUAL CORE 1005M 4GB 1TB NVIDIA GF GT720M 1GB FREE DOS 134032619
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL G500S 59-406237 15.6'' INTEL DUAL CORE 1005M 4GB 1TB NVIDIA GF GT720M 1GB FREE DOS
134032619
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G500S αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Dual Core 1005M (1.90 GHz) με 2 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED Backlight, ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW. |
| Κάρτα γραφικών : | NVIDIA GeForce GT720M με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, line-out. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα 0.3 Megapixel, 2-in-1 card reader (SD/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 377 x 250 x 34 mm. |
| Βάρος : | 2.6 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL G500S 59-406237 15.6'' INTEL...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΕΔΙΛΑ KICKERS PLATIBACK 544884 ΓΚΡΙ/...
Περισσότερα -
ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ VERO MODA VMANI 10334520 ΠΡΑΣΙΝΟ (X...
Περισσότερα -
ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ VERO MODA 10307404 VMBREE ΓΑΛΑΖΙΟ (...
Περισσότερα -
ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΥΑΛΙΝΟ DR.BROWN'S NATURAL FLOW OPTI...
Περισσότερα -
LAPTOP DELL INSPIRON 3567 15.6'' FHD INTEL CO...
Περισσότερα -
ΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ ΛΑΤΟ 150L 2.30M2 ΔΙΠΛΗΣ ...
Περισσότερα -
SAMSUNG 300E5C-T01GR 15.6'' INTEL PENTIUM B96...
Περισσότερα -
ΠΕΔΙΛΑ KICKERS JUMANGAP 858670 ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΠΛΕ/Π...
Περισσότερα -
LAPTOP DELL LATITUDE 7650 16' FHD INTEL CORE ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


