LENOVO ESSENTIAL G500 59-390090 15.6'' INTEL CORE I3-3110M 4GB 1TB+8GB SSD AMD HD8570M 2GB FREE DOS 134028897
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL G500 59-390090 15.6'' INTEL CORE I3-3110M 4GB 1TB+8GB SSD AMD HD8570M 2GB FREE DOS
134028897
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Essential G500 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-3110M (2.40 GHz) με 3MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με LED backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 (1 x 4096MB) στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm και 8GB SSD για αύξηση των επιδόσεων μέσω Caching (μη ορατός στο device manager). |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon HD 8570M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα 0.3 megapixels, 2-in-1 card reader (SD/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 376 x 245 x 17.2 ~ 34.2 mm. |
| Βάρος : | 2.6 kg. |
| Λογισμικό : | Δεν περιλαμβάνεται (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL G500 59-390090 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
ΠΑΝΤΑ ΚΟΥΝΙΑΣ ΒΕΛΟΥΤΕ OLIVER BABY DES 9090 ΣΟ...
Περισσότερα -
ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ FISHER PRICE ΜΕ ΖΩΑΚΙΑ [FXC...
Περισσότερα -
ΚΟΛΑΝ NAME IT 13220314 NMFVINNA ΣΚΟΥΡΟ ΜΠΛΕ(1...
Περισσότερα -
GEIL GE34GB1600C9DC DDR3 4GB (2X2GB) PC3-1280...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙ LACOSTE CARNABY EVO CASUAL 317 34SPI...
Περισσότερα -
ΦΟΡΜΑΚΙ NINA CLUB 46 ΡΟΖ (62 CM)-(3-6 ΜΗΝΩΝ)
Περισσότερα -
CRUCIAL CT2KIT12864AA800 2GB (2X1GB) PC6400 D...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΗ NAME IT NMFVIX BUNNY 1322...
Περισσότερα -
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΣΕΤ ENERGIERS ΛΑΙΜ (116ΕΚ.)-(4-5Ε...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


