LENOVO ESSENTIAL G500 59-390079 15.6'' INTEL CORE I7-3612M 4GB 500GB AMD HD8750M 2GB WINDOWS 8 134029454
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL G500 59-390079 15.6'' INTEL CORE I7-3612M 4GB 500GB AMD HD8750M 2GB WINDOWS 8
134029454
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Essential G500 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-3612QM (2.10 GHz) με 6 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με LED backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon HD 8750M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | Λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 377 x 250 x 34 mm. |
| Βάρος : | 2.60 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8, 64bit, Ελληνικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL G500 59-390079 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
ΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ ΛΑΤΟ 150L 2.50M2 ΔΙΠΛΗΣ ...
Περισσότερα -
ΚΟΛΑΝ NAME IT 13215106 NMFVIVIAN ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΠΛΕ...
Περισσότερα -
ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΟ ΠΟΤΗΡΙ SPIEGELAU SMALL LONG DRINK...
Περισσότερα -
ΠΕΔΙΛΑ KICKERS JUMANGAP 858670 ΧΑΚΙ/ΚΙΤΡΙΝΟ (...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX2000C9D3T1K3/6GX DDR3 6GB (3X2GB)...
Περισσότερα -
BLUE STAR TEMPERED GLASS FOR SAMSUNG GALAXY T...
Περισσότερα -
VGA ZOTAC GEFORCE GTX970 AMP! EXTREME CORE ED...
Περισσότερα -
MSI GTX760 N760 TF 2GD5/OC 2GB DDR5 PCI-E RET...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ BEBE ENERGIERS ΦΟΥΞΙΑ (98ΕΚ.)-(2-3ΕΤΩ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


