LENOVO ESSENTIAL B590 59-373999 15.6'' INTEL DUAL CORE 1000M 2GB 500GB FREE DOS 134028783
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL B590 59-373999 15.6'' INTEL DUAL CORE 1000M 2GB 500GB FREE DOS
134028783
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B590 laptop αποτελεί μία αξιόπιστη πρόταση με πλούσια χαρακτηριστικά, επιδόσεις που απαιτούν γρήγορη επεξεργασία δεδομένων και εντυπωσιακά γραφικά σε ένα ιδιαίτερα προσεγμένο και επαγγελματικό design. Διαθέτει επεξεργαστή Intel Dual Core 1000M (1.80 GHz), 2 GB μνήμης RAM, κάρτα γραφικών Intel HD και 500 GB σκληρό δίσκο, ενώ διαθέτει οθόνη 15.6" HD TFT, υποστηρίζει WiFi και έρχεται με μια web κάμερα και card reader.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Dual Core 1000M (1.80 GHz) με 2 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED-backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 2048 MB (1 x 2048 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 2-in-1 card reader (SD, MMC), headphone-out. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα και μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Μπαταρία : | 6-cells, λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 378 x 252 x 33.1 mm. |
| Βάρος : | 2.35 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL B590 59-373999 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
SAVIO CL-90 DISPLAYPORT (M) - VGA (F) ADAPTER...
Περισσότερα -
WHITENERGY ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ LENOVO THINKPAD 600 4...
Περισσότερα -
VGA ASUS GEFORCE GT730 GT730-SL-2GD5-BRK 2GB ...
Περισσότερα -
NATEC NKA-0356 MALE A TO MALE B USB2.0 CABLE ...
Περισσότερα -
KINGSTON DT106/64GB DATATRAVELER 106 64GB USB...
Περισσότερα -
ΒΡΕΦΙΚΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΟΥΝΙΑΣ DAS HOME SMILE LINE...
Περισσότερα -
ROLLPLAY ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΤΟ ΜΗΧΑΝΉ BMW R1200 GS 12...
Περισσότερα -
ESET NOD32 ANTIVIRUS LICENSE, FOR WINDOWS FIL...
Περισσότερα -
ILUV IEP322 CITY LIGHTS IN-EAR EARPHONES SILV...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


