LENOVO B590 59-392971 15.6 '' INTEL DUAL CORE 1005M 2GB 500GB FREE DOS 134036955
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO B590 59-392971 15.6 '' INTEL DUAL CORE 1005M 2GB 500GB FREE DOS
134036955
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B590 laptop αποτελεί μία αξιόπιστη πρόταση με πλούσια χαρακτηριστικά, επιδόσεις που απαιτούν γρήγορη επεξεργασία δεδομένων και εντυπωσιακά γραφικά σε ένα ιδιαίτερα προσεγμένο και επαγγελματικό design. Διαθέτει επεξεργαστή Intel Dual Core 1005M (1.90 GHz), 2 GB μνήμης RAM, κάρτα γραφικών Intel HD και 500 GB σκληρό δίσκο, ενώ διαθέτει οθόνη 15.6" HD TFT, υποστηρίζει WiFi και έρχεται με μια web κάμερα και card reader.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Dual Core 1005M (1.90 GHz) με 2 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED-backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 2048 MB DDR3, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 2-in-1 card reader (SD, MMC), headphone-out/microphone-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα και μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 6-cells, λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 378 x 252 x 33.1 mm. |
| Βάρος : | 2.5 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO B590 59-392971 15.6 '' INTEL DUAL CORE...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΕΔΙΛΑ CAMPER BICHO FW K800363-011 ΡΟ...
Περισσότερα -
QNAP TS-670 PRO 6-BAY HOME & SOHO NAS FOR PER...
Περισσότερα -
CORSAIR CMPSU-850AXEU AX850 PROFESSIONAL SERI...
Περισσότερα -
ΜΠΟΤΑΚΙΑ CAMPER TWS FW K900205-005 ΜΠΟΡΝΤΩ (E...
Περισσότερα -
SAMSUNG S22D300NY 21.5'' LED MONITOR FULL HD
Περισσότερα -
ΚΑΡΟΤΣΟΓΡΥΛΛΟΣ BORMANN BWR5217 ΒΑΡΕΩΣ ΤΥΠΟΥ 3...
Περισσότερα -
RAM CORSAIR CMSO8GX4M2A2133C15 8GB SO-DIMM DD...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΜΠΟΤΑΚΙ KICKERS BILLY ΣΚΟΥΡΟ ΜΠΛΕ (E...
Περισσότερα -
KOOLANCE QD3 FEMALE QUICK DISCONNECT NO-SPILL...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



