LENOVO 59-407159 ESSENTIAL G700 17.3'' INTEL CORE I7-3612QM 4GB 1TB SSD 8GB NVIDIA GT720M FREE DOS 134032570
Εξαντλημένο
Το Lenovo Essential G700 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας με μεγάλη οθόνη 17.3'' HD TFT LED Oθόνη. Προσφέρει μοντέρνο στυλ και υψηλή ποιότητα κατασκευής, είναι δε βασισμένος σε ισχυρά υποσυστήματα που εξασφαλίζουν άριστη εκτέλεση όλων των σύγχρονων εφαρμογών. Διαθέτει πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core i7-3612QM στα 2.10 GHz (έως 3.1GHz σε Turbo mode) και ενσωματωμένη Web Camera, Super Multi DVD Writer, άφθονη μνήμη 4GB, μεγάλο σκληρό δίσκο 1TB και 8GB SSD που αναλαμβάνει το caching του σκληρού δίσκου και απογειώνει τις επιδόσεις. Την οδήγηση του κυκλώματος γραφικών αναλαμβάνει η σύγχρονη κάρτα γραφικών Nvidia GT 720M θύρα HDMI, ενώ στην σύνθεση θα βρείτε ασύρματη δικτύωση WiFi 802.11 b/g/n και Bluetooth, θύρα USB 3.0, card reader και ένα πλήθος άλλων εξόδων διασύνδεσης. Το Laptop παραδίδεται χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos), δίνοντας σας την δυνατότητα να επιλέξετε το λειτουργικό σύστημα της αρεσκείας σας ή να χρησιμοποιήσετε τυχόν λειτουργικό σύστημα που έχετε ήδη αγοράσει και είναι στην κατοχή σας.
| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-3612QM (2.10 GHz έως 3.1GHz σε Turbo Mode) με 6 MB cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD TFT με LED Backlight, ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης στα 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1TB SATA, 5400 rpm και 8GB SSD (τα 8GB SSD χρησιμοποιούνται για smart cahcing του δίσκου 1TB και δεν είναι διαθέσιμα στο Device Manager). |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GT 720M με 2GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | WiFi 802.11b/g/n και Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, headphone-out, microphone-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα, 2-in-1 card reader (SD/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 278 x 37 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO 59-407159 ESSENTIAL G700 17.3'' INTEL ...
Περισσότερα -
ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ENERGIERS ΕΜΠΡΙΜΕ ΜΑΥΡΟ/ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ (...
Περισσότερα -
KINGSTON KVR400D2D4R3K2/8G 8GB (2X4GB) DDR2 P...
Περισσότερα -
ΠΕΔΙΛΑ ΘΑΛΑΣΣΗΣ CROCS BAYABAND SANDAL 205400-...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΗ LEVIS EDWARD NI10017 ΚΟΚΚ...
Περισσότερα -
LAPTOP ACER ASPIRE 5 A517-51G-56UC 17.3'' FHD...
Περισσότερα -
VGA ASUS DUAL OC GEFORCE RTX 3060 DUAL-RTX306...
Περισσότερα -
ΜΑΓΙΟ BOXER MINERVA CARS ΚΟΚΚΙΝΟ (104ΕΚ.)-(3-...
Περισσότερα -
RAM PATRIOT PSD432G26662 SIGNATURE LINE 32GB ...
Περισσότερα -
ΜΠΟΥΦΑΝ ΑΜΑΝΙΚΟ ENERGIERS ΜΠΛΕ (98ΕΚ.)-(2-3 ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


