LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO A50-C-20C 15.6'' FHD CORE I7-6500U 8GB 256GB NVIDIA 930M 2GB WIN10 PRO 134041991
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO A50-C-20C 15.6'' FHD CORE I7-6500U 8GB 256GB NVIDIA 930M 2GB WIN10 PRO
134041991
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Toshiba Satellite Pro A50-C-20C είναι ένα notebook που απευθύνεται σε εκείνους που αναζητούν υψηλές επιδόσεις. Διαθέτει ένα Intel Core i7-6500U (2.50 GHz) επεξεργαστή, μια 15.6" IPS Full HD οθόνη, 8 GB μνήμη, NVIDIA GeForce 930M κάρτα γραφικών και ένα σκληρό δίσκο SSD 256 GB.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-6500U (2.50 GHz, έως 3.10 GHz με την Turbo frequency) με 4 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' IPS Full HD με LED backlight και ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 8192 MB (1 x 8192 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 256 GB M.2 SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | NVIDIA GeForce 930M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ethernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless LAN (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, Memory Card Reader (SD, SDHC, SDXC, MMC), 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x headphone-out/microphone-in, HD Webcam 2.0MP FHD με ενσωματωμένο μικρόφωνο, 1 x DC-in. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με DTS Sound. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Συσκευή κατάδειξης: Touch Pad με Multi-Touch Control. |
| Πληκτρολόγιο : | 102 πλήκτρων, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 379 x 258 x 23.95 mm. |
| Βάρος : | 2,2 Kg. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Λογισμικό : | Windows 10 Pro, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO A50-C-20C 15.6''...
Περισσότερα -
ΠΑΝΑ ΜΑΓΙΟ BAMBINO MIO REUSABLE SWIM NAPPY S ...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX16C9K4/32X 32GB (4X8GB) DDR3 1600...
Περισσότερα -
G.SKILL F3-12800CL8Q-8GBECO 8GB (4X2GB) DDR3 ...
Περισσότερα -
KINGSTON KVR13LR9D4K4/64 64GB (4X16GB) DDR3 1...
Περισσότερα -
G.SKILL F3-2133C10D-8GXM 8GB (2X4GB) DDR3 213...
Περισσότερα -
T-SHIRT BENETTON BASICO BABY ΡΙΓΕ ΜΠΛΕ/ΛΕΥΚΟ ...
Περισσότερα -
EVER W/PWGRTO-3350K0/01 POWERLINE GREEN 50-33...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΚΟΝΤΟ ΜΑΝΙΚΙ BENETTON BROTHERS R. ...
Περισσότερα -
G.SKILL F3-10666CL9D-4GBNS 4GB (2X2GB) DDR3 P...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



