LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO A50-C-1GL 15.6'' INTEL CORE I3-6100U 4GB 128GB SSD WINDOWS 7 PRO 134041987
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO A50-C-1GL 15.6'' INTEL CORE I3-6100U 4GB 128GB SSD WINDOWS 7 PRO
134041987
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Toshiba Satellite Pro A50-C-1GL είναι ένα notebook που απευθύνεται σε εκείνους που αναζητούν υψηλές επιδόσεις. Διαθέτει ένα Intel Core i3-6100U (2.30 GHz) επεξεργαστή, μια 15.6" HD οθόνη, 4 GB μνήμη, Intel HD 520 κάρτα γραφικών και ένα σκληρό δίσκο SSD 128 GB.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-6100U (2.30 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' HD TFT με LED backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 128 GB M.2 SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 520 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ethernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless LAN (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, Memory Card Reader (SD, SDHC, SDXC, MMC), 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x headphone-out/microphone-in, HD Webcam 2.0MP FHD με ενσωματωμένο μικρόφωνο, 1 x DC-in. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με DTS Sound. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Συσκευή κατάδειξης Touch Pad με Multi-Touch Control. |
| Πληκτρολόγιο : | 102 πλήκτρων, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 379 x 258 x 23.95 mm. |
| Βάρος : | 2,1 Kg. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Λογισμικό : | Windows 7 Professional, Αγγλικά (με δυνατότητα αναβάθμισης στα Windows 10 Professional). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO A50-C-1GL 15.6''...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




