LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L50-B-1MM 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 1TB AMD R7 M260 2GB NO OS RED 134037624
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L50-B-1MM 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 1TB AMD R7 M260 2GB NO OS RED
134037624
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Toshiba Satellite L50-B-1MM διαθέτει μια 15.6 ιντσών HD TruBrite οθόνη με ανάλυση οθόνης 1366 x 768. Ο επεξεργαστής του είναι ο Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) και είναι εξοπλισμένο με 1 TB σκληρό δίσκο, 4 GB DDR3 μνήμης όπως επίσης και ένα DVDRW με δυνατότητα αναπαραγωγής και εγγραφής.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' Toshiba TruBrite HD TFT με LED backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB, 5400 rpm, SATA. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW Super Multi (Double Layer). |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R7 M260 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ethernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless LAN (802.11ac, a/b/g/n), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, Memory Card Reader (SD, miniSD, microSD, SDHC, SDΧC, MultiMedia Card), 1 x RJ-45, microphone in/headphone out, 1 x Web Camera και ενσωματωμένο μικρόφωνο, 1 x DC-in. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία Onkyo. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380.0 x 259.9 x 23.5 mm. |
| Βάρος : | 2.2 Kg. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών, λιθίου ιόντων. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L50-B-1MM 15.6'' INT...
Περισσότερα -
SAMSUNG NP-300V5A-S05GR 15.6'' I7-2670QM 4GB ...
Περισσότερα -
LAPTOP HP PROBOOK 450 G10 816F2EA 15.6'' FHD ...
Περισσότερα -
T-SHIRT BENETTON CA BABY BOY ΛΕΥΚΟ (74 CM)-(9...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX1866C9D3K3/3GX DDR3 3GB (3X1GB) P...
Περισσότερα -
G.SKILL F2-6400CL6D-8GBSQ 8GB (2X4GB) SO-DIMM...
Περισσότερα -
Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ (ΠΟΙΗΜΑΤ...
Περισσότερα -
LAPTOP TOSHIBA PORTEGE Z30-B-11C 13.3'' INTEL...
Περισσότερα -
PSU CORSAIR SF SERIES SF750 (2018) - 750W 80 ...
Περισσότερα -
CORSAIR CMD8GX3M2A2933C12 DOMINATOR PLATINUM ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



