LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L50-B-1MC 15.6'' INTEL CORE I5-4210U 8GB 1TB AMD RADEON R7 M260 2GB NO OS 134037626
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L50-B-1MC 15.6'' INTEL CORE I5-4210U 8GB 1TB AMD RADEON R7 M260 2GB NO OS
134037626
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Toshiba Satellite L50-B-1MC διαθέτει μια 15.6 ιντσών HD TruBrite οθόνη με ανάλυση 1366 x 768. Ο επεξεργαστής του είναι ο Intel Core i5-4210U (1.70 GHz), ενώ είναι εξοπλισμένο με 1 TB σκληρό δίσκο, 8 GB DDR3 μνήμης όπως επίσης και ένα DVDRW με δυνατότητα αναπαραγωγής και εγγραφής.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-4210U (1.70 GHz, έως 2.7 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' Toshiba TruBrite HD TFT με LED backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 8192 MB (1 x 8192 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB, 5400 rpm, SATA. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW (Double Layer). |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R7 M260 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ethernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless LAN (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, Memory Card Reader (SD, miniSD, microSD, SDHC, SDΧC, MultiMedia Card), 1 x RJ-45, 1 x microphone in/headphone out, 1 x Web Camera και ενσωματωμένο μικρόφωνο, 1 x DC-in. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία Onkyo. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380.0 x 259.9 x 23.5 mm. |
| Βάρος : | 2.2 Kg. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών, λιθίου ιόντων. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L50-B-1MC 15.6'' INT...
Περισσότερα -
MULTIENERGY ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ TOSHIBA PA5024U-1BRS...
Περισσότερα -
ΠΥΤΖΑΜΕΣ NINA CLUB JUSTICE FOR N/C 155 ΣΙΕΛ (...
Περισσότερα -
T-SHIRT BLUE SEVEN 901026 ΛΕΥΚΟ/ΜΠΛΕ ΡΙΓΕ (86...
Περισσότερα -
OCZ OCZ3X1600LV6GK 6GB (3X2GB) DDR3 PC3-12800...
Περισσότερα -
ΨΗΛΗ ΠΟΡΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 1M ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ...
Περισσότερα -
ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ YOURS Y5331 ΧΑΚΙ/ΚΟΚΚΙΝΟ (98 EK)-(2...
Περισσότερα -
ΖΑΚΕΤΑ LEVIS N91701H-44 ΚΟΚΚΙΝΟ (176ΕΚ.)-(15-...
Περισσότερα -
MUSHKIN 997092 8GB (2X4GB) DDR3 PC3-19200 240...
Περισσότερα -
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L50-B-1K1 15.6'' INT...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



