LAPTOP TOSHIBA SATELLITE C55-A-1JL 15.6'' INTEL CORE I3-3110M 4GB 750GB NVIDIA GT740M 2GB WIN 8.1 134037623
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE C55-A-1JL 15.6'' INTEL CORE I3-3110M 4GB 750GB NVIDIA GT740M 2GB WIN 8.1
134037623
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Toshiba Satellite C55-A-1JL είναι ένα notebook που απευθύνεται σε εκείνους που αναζητούν υψηλές επιδόσεις με χαμηλό κόστος. Διαθέτει ένα Intel Core i3-3110M (2.40 GHz) επεξεργαστή, μια 15.6" widescreen LCD οθόνη, 4 GB μνήμη, Nvidia Geforce GT 740M κάρτα γραφικών και ένα σκληρό δίσκο 750 GB.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-3110M (2.40 GHz), με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' HD TFT με LED backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 750 GB, 5400rpm, SATA. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD ± RW (Double Layer) drive. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce GT 740M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ethernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless LAN (802.11b/g/n), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, Memory Card Reader (SD, miniSD/microSD, SDHC, SDXC, MMC), 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x headphone-out, 1 x microphone-in, HD Webcam 0,9 MP με ενσωματωμένο μικρόφωνο, 1 x DC-in. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με τεχνολογία ενίσχυσης DTS Sound. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | |
| Πληκτρολόγιο : | 102 πλήκτρων, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380.0 x 242 x 30.8 - 33.35 mm. |
| Βάρος : | 2,3 Kg. |
| Μπαταρία : | Λιθίου ιόντων. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE C55-A-1JL 15.6'' INT...
Περισσότερα -
RAM G.SKILL F4-2400C17D-32GIS 32GB (2X16GB) D...
Περισσότερα -
PSU CORSAIR CP-9020235-EU RM SERIES RM850 - 8...
Περισσότερα -
ΛΟΥΤΡΙΝΟ ΦΥΤΟ ΣΕ ΓΛΑΣΤΡΑ PALM PALS TERRA POTT...
Περισσότερα -
ΣΕΤ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΟΥΝΙΑΣ BABY OLIVER ΣΧ 410 ΕΚΡΟΥ...
Περισσότερα -
KINGSTON KVR667D2D4F5K2/8G 8GB (2X4GB) DDR2 P...
Περισσότερα -
ΤΡΟΦΗ ΣΚΥΛΟΥ OPTI LIFE PUPPY SENSITIVE ALL BR...
Περισσότερα -
HGST TRAVELSTAR Z5K500 HTE545050A7E380 500GB ...
Περισσότερα -
CROP TOP NAME IT 13228148 NMFVILMA ΚΙΤΡΙΝΟ (9...
Περισσότερα -
T-SHIRT NAME IT 13190188 NMFHAMINA SS ΛΕΥΚΟ (...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



