LAPTOP PRESTIGIO SMARTBOOK PSB116A02 11.6'' HD INTEL ATOM Z3735F 2GB 32GB WINDOWS 10 134041155
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP PRESTIGIO SMARTBOOK PSB116A02 11.6'' HD INTEL ATOM Z3735F 2GB 32GB WINDOWS 10
134041155
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
To Prestigio Smartbook 116A02 είναι ένας οικονομικός φορητός υπολογιστής με οθόνη 11.6'', βασισμένος στο λειτουργικό σύστημα Windows 10. Είναι ένας αξιόπιστος σύντροφος για τη μελέτη, την εργασία και το παιχνίδι όπου κι αν βρίσκεστε.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Atom Quad Core Z3735F (1.33 GHz, έως 1.83 GHz σε burst mode), με 2 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 11.6'' HD TFT με LED Backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 2048 MB DDR3 στα 1333 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 32 GB SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x Micro HDMI, 1 x headphone-out, υποδοχή τροφοδοσίας. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Υποδοχή micro SD (έως 128 GB), HD Webcam με ενσωματωμένο ψηφιακό μικρόφωνο. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό. |
| Μπαταρία : | Λιθίου Ιόντων (Li-Ion), 10000 mAh. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 290 x 205 x 20.6 mm. |
| Βάρος : | 1,13 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 10, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP PRESTIGIO SMARTBOOK PSB116A02 11.6'' H...
Περισσότερα -
INTENSO 3521471 ALU LINE 16GB USB 2.0 PENDRIV...
Περισσότερα -
PATRIOT PSF128GPSHB32U PUSH+ 128GB USB 3.2 GE...
Περισσότερα -
PHILIPS 226V4LSB2 21.5'' LCD MONITOR FULL HD ...
Περισσότερα -
ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΜΕ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΠΑΛΑΜΑΙΚΗ LORRY FLEECE B...
Περισσότερα -
MUSHKIN 992069 DIMM 8GB DDR3-1600 BLACKLINE S...
Περισσότερα -
LOGILINK EC0007 SOCKET SET WITH REMOTE CONTRO...
Περισσότερα -
CABLEXPERT EE18-M2S3PCB-01 M.2 (NGFF) TO MICR...
Περισσότερα -
ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ THERALINE T...
Περισσότερα -
EMTEC EKMMD8GM315 M315 8GB ANIMALS DOLPHIN US...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




