LAPTOP MSI GS70 6QE-012NL 17.3'' FHD INTEL CORE I7-6700HQ 16GB 1TB+256GB NVIDIA GTX970M 3GB WIN 10 134039038
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP MSI GS70 6QE-012NL 17.3'' FHD INTEL CORE I7-6700HQ 16GB 1TB+256GB NVIDIA GTX970M 3GB WIN 10
134039038
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ξεχωρίστε χάρη στο κομψό και λεπτό gaming notebook της σειράς GS της MSI, το οποίο διαθέτει τον 6ης γενιάς i7 επεξεργαστή Intel Core, την ισχυρή κάρτα γραφικών Nvidia GeForce GTX 970M, τα 16 GB μνήμης, το Led backlight πληκτρολόγιο του και όλα αυτά με λειτουργικό Windows 10.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-6700HQ (2.60 GHz, έως 3.50 GHz με την Turbo frequency) με 6 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" Full HD TFT με Led backlight και ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 16384 MB (2 x 8192 MB) DDR4 στα 2133 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 32 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA (7200 rpm) και 256 GB NVMe M.2 SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GeForce GTX 970M με 3 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10 / 100 / 1000Mbps Ethernet. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless 802.11 b/g/n/ac. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 3.0, 2 x USB 3.1, 2 x Mini-DisplayPort, 1 x HDMI, SD card reader (XC/HC), 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x headphone out jack, 1 x microphone in jack. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με Dynaudio και μικρόφωνο. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, Bluetooth 4.1 |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με Led backlight και ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418.5 x 287 x 21.8 mm. |
| Βάρος : | 2.60 kg (με την μπαταρία). |
| Μπαταρία : | 6-cell Li-ion. |
| Λογισμικό : | Windows 10, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP MSI GS70 6QE-012NL 17.3'' FHD INTEL CO...
Περισσότερα -
ΣΕΤ SILIFO ΦΟΥΡΝΟΣ SF6008, ΚΕΡΑΜΙΚΗ ΕΣΤΙΑ SF6...
Περισσότερα -
G.SKILL F3-1866C10Q-32GSR 32GB (4X8GB) DDR3 P...
Περισσότερα -
CORSAIR CMZ64GX3M8A1600C9 VENGEANCE 64GB (8X8...
Περισσότερα -
T-SHIRT NAME IT 13190763 NMMVUX SS TOP HHH ΣΚ...
Περισσότερα -
G.SKILL F3-17000CL11Q2-32GBZ 32GB (8X4GB) DDR...
Περισσότερα -
T-SHIRT NIKE BREATHE S/S ΣΚΟΥΡΟ ΓΚΡΙ ΜΕΛΑΝΖΕ ...
Περισσότερα -
ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΕΤ NIKE BOYS FUT FZ JOG SET ΜΠΛΕ ΡΟΥ...
Περισσότερα -
RAM CORSAIR CMK16GX4M2D3000C16 VENGEANCE LPX ...
Περισσότερα -
ΒΡΕΦΙΚΟ ΦΟΡΜAΚΙ ΜΑΚΟ NINA CLUB ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΡΟΖ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



