LAPTOP MSI GP62M 7REX-1289NL 15.6'' FHD INTEL CORE I7-7700HQ 16GB 1TB+256GB NVIDIA GTX1050 4GB WIN10 134042874
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP MSI GP62M 7REX-1289NL 15.6'' FHD INTEL CORE I7-7700HQ 16GB 1TB+256GB NVIDIA GTX1050 4GB WIN10
134042874
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ξεχωρίστε χάρη στο κομψό και λεπτό gaming notebook της σειράς GP της MSI, το οποίο διαθέτει τον 7ης γενιάς i7 επεξεργαστή Intel Core, την ισχυρή κάρτα γραφικών Nvidia GeForce GTX1050, τα 16 GB μνήμης και όλα αυτά με λειτουργικό Windows 10. Η συσκευασία συνοδέυεται και απο το MSI GIFT BUNDLE!
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-7700HQ (2.80 GHz, έως 3.80GHz με την Turbo frequency) με 6 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" Full HD TFT, με ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 16384 MB (2 x 8192 MB) DDR4 στα 2400 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 32 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA (7200 rpm) και 256 GB NVMe M.2 SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GeForce GTX 1050 με 4 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 10 / 100 / 1000Mbps Ethernet και Wireless 802.11 b/g/n/ac. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 (type C), 1 x Mini DisplayPort, 1 x HDMI, SD card reader (XC/HC), 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x headphone out (SPDIF) jack, 1 x microphone in jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, Bluetooth 4.2. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με LED backlight και ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 383 x 260 x 22 - 29 mm. |
| Βάρος : | 2.2 kg (με την μπαταρία). |
| Μπαταρία : | 6-cell, Li-Ion. |
| Λογισμικό : | Windows 10, Ελληνικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP MSI GP62M 7REX-1289NL 15.6'' FHD INTEL...
Περισσότερα -
ΣΚΑΚΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ MANOPOULOS "ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΕΠΟ...
Περισσότερα -
LAPTOP ACER ASPIRE 5 A515-51G-37JS 15.6'' FHD...
Περισσότερα -
RAM KINGSTON KF548C38BBAK2-64 FURY BEAST RGB ...
Περισσότερα -
RAM CORSAIR CMK8GX4M2B3000C15 VENGEANCE LPX B...
Περισσότερα -
RAM G.SKILL F3-2400C11Q-32GZM 32GB (4X8GB) DD...
Περισσότερα -
ΒΡΕΦΙΚΟ ΣΕΤ NIKE NSW TRICOT PEP FZ & LEG ΦΟΥΞ...
Περισσότερα -
CORSAIR CMG6GX3M3A2000C8 DOMINATOR GT DHX DDR...
Περισσότερα -
RAM G.SKILL F4-2800C17D-16GIS 16GB (2X8GB) DD...
Περισσότερα -
RAM G.SKILL F4-3400C16Q-32GTZ 32GB (4X8GB) DD...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


