LAPTOP MSI GE72 6QC-022NL 17.3'' FHD INTEL CORE I7-6700HQ 8GB 1TB NVIDIA GTX960M 2GB WINDOWS 10 134039035
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP MSI GE72 6QC-022NL 17.3'' FHD INTEL CORE I7-6700HQ 8GB 1TB NVIDIA GTX960M 2GB WINDOWS 10
134039035
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ξεχωρίστε χάρη στο κομψό και λεπτό gaming notebook της σειράς GE της MSI, το οποίο διαθέτει τον 6ης γενιάς i7 επεξεργαστή Intel Core, την ισχυρή κάρτα γραφικών Nvidia GeForce GTX 960M, τα 8 GB μνήμης, το backlight πληκτρολόγιο του και όλα αυτά με λειτουργικό Windows 10.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-6700HQ (2.60 GHz, έως 3.50 GHz με την Turbo frequency) με 6 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" Anti-glare Full HD TFT, με Led backlight και ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 8192 MB (1 x 8192 MB) DDR4 στα 2133 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 32 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA (7200 rpm). |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GeForce GTX 960M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10 / 100 / 1000Mbps Ethernet. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless 802.11 b/g/n/ac. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 (Type-C), 1 x Mini-Display Port, 1 x HDMI, SD (XC/HC) card reader, 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x headphone out jack, 1 x microphone in jack. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα ηχεία με Dynaudio. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, Bluetooth 4.0. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με backlight και ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 419.9 x 287.8 x 29.8 - 32 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Μπαταρία : | 6-cell Li-ion. |
| Λογισμικό : | Windows 10, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP MSI GE72 6QC-022NL 17.3'' FHD INTEL CO...
Περισσότερα -
CROP TOP NAME IT 13228148 NMFVILMA ΚΙΤΡΙΝΟ (1...
Περισσότερα -
ΦΟΡΕΜΑ REPLAY SG3215.050.23154-740 ΚΙΤΡΙΝΟ (1...
Περισσότερα -
ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΦΟΡΜΑΣ NAME IT 13194220 NMMVOLTANO ...
Περισσότερα -
LAPTOP MSI MODERN 15 F13MG-293GR 15.6 FHD INT...
Περισσότερα -
CORSAIR CMD8GX3M2A2800C12 DOMINATOR PLATINUM ...
Περισσότερα -
KINGSTON KVR13N9S8HK2/8 8GB (2X4GB) DDR3 1333...
Περισσότερα -
CORSAIR CMX16GX3M2A1600C11 XMS3 16GB (2X8GB) ...
Περισσότερα -
GEIL GB38GB1333C9QC 8GB (4X2GB) DDR3 PC3-1066...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



