LAPTOP MSI GE70 2PC-475XNL 17.3'' FHD INTEL CORE I5-4210H 8GB 1TB NVIDIA GF GTX850M 2GB FREE DOS 134037609
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP MSI GE70 2PC-475XNL 17.3'' FHD INTEL CORE I5-4210H 8GB 1TB NVIDIA GF GTX850M 2GB FREE DOS
134037609
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ξεχωρίστε χάρη στο κομψό και λεπτό gaming notebook της σειράς GE της MSI, το οποίο διαθέτει τον 4ης γενιάς i5 επεξεργαστή Intel Core, την ισχυρή κάρτα γραφικών Nvidia GeForce GTX 850M, τα 8 GB μνήμης και το backlight πληκτρολόγιο του.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-4210H (2.90 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" Anti-glare Full HD TFT με Led backlight και ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 8192 MB DDR3, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA (7200 rpm). |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GeForce GTX 850M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10 / 100 / 1000Mbps Ethernet |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless 802.11 b/g/n/ac. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, SD (XC/HC) card reader, 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x headphone out jack, 1 x microphone in jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, Bluetooth 4.0 |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό με backlight και ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 269 x 39 mm. |
| Βάρος : | 3 kg (με την μπαταρία). |
| Μπαταρία : | 6-cell Li-ion, 4400mAH. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
| Εγγύηση : | 3 χρόνια (περιλαμβάνει επέκταση εγγύησης της MSI από 2 σε 3 χρόνια). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP MSI GE70 2PC-475XNL 17.3'' FHD INTEL C...
Περισσότερα -
ΦΟΡΕΜΑ REPLAY SG3158.050.50103-001 ΓΑΛΑΖΙΟ (1...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




