LAPTOP LENOVO Z50-75 80EC00J0PB 15.6'' FHD AMD A10-7300 4GB 500GB+8GB SSHD AMD R6 M255 2GB FREE DOS 134038996
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO Z50-75 80EC00J0PB 15.6'' FHD AMD A10-7300 4GB 500GB+8GB SSHD AMD R6 M255 2GB FREE DOS
134038996
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Z50-75 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | AMD Quad Core A10-7300 (1.90 GHz έως 3.20GHz σε Turbo Mode) με 4 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" Full HD TFT με Led backlight και ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm και 8 GB SSD (χρησιμοποιείται για smart caching του σκληρού δίσκου και δεν είναι διαθέσιμο στο device manager). |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD R6 M255 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 25 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO Z50-75 80EC00J0PB 15.6'' FHD AM...
Περισσότερα -
ΣΑΜΠΡΕΛΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ SLIME SMART TUBE 20" X 1.5...
Περισσότερα -
CORSAIR TR3X6G1333C7 XMS3 DDR3 6GB (3X2GB) PC...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX16LC9K2/16X 16GB (2X8GB) DDR3 160...
Περισσότερα -
GEIL GEV316GB1600C10DC 16GB (2X8GB) DDR3 PC3-...
Περισσότερα -
RAM KINGSTON KF426C13RB1K4/64 FURY RENEGADE 6...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



