LAPTOP LENOVO IDEAPAD 100-15IBD 80QQ01A2RI 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB DOS 134041380
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO IDEAPAD 100-15IBD 80QQ01A2RI 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB DOS
134041380
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo IDEAPAD 100 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-5200U (2.20 GHz, έως 2.7 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με LED Backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 5500 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC), headphone-out/microphone-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα και μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών, λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 378 x 265 x 22.6 mm. |
| Βάρος : | 2.30 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO IDEAPAD 100-15IBD 80QQ01A2RI 15...
Περισσότερα -
RAM PATRIOT PSD48G240081 SIGNATURE LINE 8GB D...
Περισσότερα -
ΦΑΝΕΛΑΚΙ BODYTALK SLEEVELESS TOP CROISE BACK ...
Περισσότερα -
LOGILINK PA0166 SOCKET ADAPTER WITH PHONE HOL...
Περισσότερα -
SNEAKERS LEVIS VSPR0062T NEW SPRINGFIELD ΚΟΚΚ...
Περισσότερα -
VGA GAINWARD 3538 GEFORCE GTX750 GOLDEN SAMPL...
Περισσότερα -
VANDSEC VW-EBS72A WATERPROOF IR BULLΕΤ CAMERA...
Περισσότερα -
ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ ΠΙΕΣΗΣ LILLIPUTIENS ΖΙΑ 14CM [LI...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΚΟΝΤΟ ΜΑΝΙΚΙ BENETTON URBAN MERMAI...
Περισσότερα -
ΒΕΡΜΟΥΔΑ LEVI'S TABSHOR NN25017-20 (160 EK.)-...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



