LAPTOP LENOVO G70-70 80HW00CHPB 17.3'' HD+ INTEL DUAL CORE 2957U 4GB 1TB FREE DOS 134037598
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G70-70 80HW00CHPB 17.3'' HD+ INTEL DUAL CORE 2957U 4GB 1TB FREE DOS
134037598
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G70-70 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron 2957U (2M Cache, 1,4 GHz). |
| Οθόνη : | 17.3" HD+ TFT με LED-backlit και ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 283 x 28 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Δεν περιλαμβάνει λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G70-70 80HW00CHPB 17.3'' HD+ IN...
Περισσότερα -
HGST TRAVELSTAR Z5K500 HTS545050A7E380 500GB ...
Περισσότερα -
ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΦΟΡΜΑΣ NAME IT NMMOTTO REG 13235286...
Περισσότερα -
ASUS ROG G751JM-BHI7T25 17.3'' FHD INTEL CORE...
Περισσότερα -
ΠΥΤΖΑΜΕΣ NAME IT 13213454 NKFNIGHTSET ΑΝΟΙΧΤΟ...
Περισσότερα -
DELTACO GAM-023UK GAMING KIT 4ΣΕ1 ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ Π...
Περισσότερα -
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ WESTERN DIGITAL NEW! WDBYF...
Περισσότερα -
ΣΕΤ 2 ΤΕΜΑΧΙΩΝ ΚΑΛΤΣΟΠΑΝΤΟΦΛΕΣ DISNEY CA71054...
Περισσότερα -
T-SHIRT NAME IT 13190763 NMMVUX SS TOP HHH ΛΕ...
Περισσότερα -
TOSHIBA SATELLITE L850-1V2 15.6'' INTEL CORE ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



