LAPTOP LENOVO G70-35 80Q5002GPB 17.3'' AMD QUAD CORE A6-6310 4GB 500GB AMD R5 M330 1GB NO OS 134038978
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G70-35 80Q5002GPB 17.3'' AMD QUAD CORE A6-6310 4GB 500GB AMD R5 M330 1GB NO OS
134038978
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G70-35 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | AMD Quad core A6-6310 (1.80 GHz, έως 2.40 GHz με την Turbo frequency) με 2 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD TFT, με ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M330 με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 283 x 28 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G70-35 80Q5002GPB 17.3'' AMD QU...
Περισσότερα -
ΠΑΡΑΒΑΤΙΚΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΝΕΑΡΗ ΗΛΙΚΙΑ Η Ο...
Περισσότερα -
G.SKILL F3-1600C11D-8GNT 8GB (2X4GB) DDR3 PC3...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙ ADIDAS PERFORMANCE BTS CLASS 3 ΛΕΥΚΟ...
Περισσότερα -
CORSAIR DOMINATOR DHX DDR3 2GB (2X1GB) PC3-14...
Περισσότερα -
CORSAIR CMD8GX3M2A1600C9 DOMINATOR PLATINUM 8...
Περισσότερα -
CORSAIR CMZ8GX3M2X1600C7R VENGEANCE 8GB (2X4G...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ LEVI'S MAUI S VORI0109T FLORAL ΣΟΜΟ...
Περισσότερα -
GEIL GG38GB1333C9DC 8GB (2X4GB) DDR3 PC3-1066...
Περισσότερα -
LAPTOP ASUS ROG STRIX G15 G513RC-HN056 15.6''...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


