LAPTOP LENOVO G50-80 80L000G1RI 15.6'' FHD INTEL CORE I3-4005U 4GB 1TB AMD R5 M330 1GB FREE DOS 134039009
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G50-80 80L000G1RI 15.6'' FHD INTEL CORE I3-4005U 4GB 1TB AMD R5 M330 1GB FREE DOS
134039009
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G50-80 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" Full HD TFT, με ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3L στα 1600 MHz. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M330 με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 25 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G50-80 80L000G1RI 15.6'' FHD IN...
Περισσότερα -
ΠΟΥΛΟΒΕΡ ΠΛΕΚΤΟ ΜΟΝΟΧΡΩΜΟ ENERGIERS ΜΠΛΕ ΡΟΥΑ...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX1866C11S3P1K2/8G 8GB (2X4GB) SO-D...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙ ADIDAS ORIGINALS GAZELLE CRIB ΡΟΖ (U...
Περισσότερα -
G.SKILL F3-1600C11D-16GSQ 16GB (2X8GB) SO-DIM...
Περισσότερα -
RAM CORSAIR CMK16GX4M2B3200C16 VENGEANCE LPX ...
Περισσότερα -
RAM G.SKILL F4-4266C19D-16GTZR 16GB (2X8GB) D...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX21C11T3K2/8X 8GB (2X4GB) DDR3 213...
Περισσότερα -
G.SKILL F3-10666CL9T2-12GBNQ 12GB (6X2GB) DDR...
Περισσότερα -
CRUCIAL BL2KIT12864AL106Α BALLISTIX TRACER 2G...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




