LAPTOP LENOVO B70-80 80MR01HJPB 17.3" INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB NO OS 134039022
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO B70-80 80MR01HJPB 17.3" INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB NO OS
134039022
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B70-80 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζοντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-5200U (2.20 GHz, έως 2.7 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD TFT, με ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 5500 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 4-in-1 Card Reader (SD/MMC/SDHC/SDXC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 283 x 28 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO B70-80 80MR01HJPB 17.3" INTEL C...
Περισσότερα -
SPARTAN GEAR USB CHARGING CABLE (LENGTH: 3M -...
Περισσότερα -
VGA GIGABYTE NVIDIA GEFORCE RTX4080 SUPER GAM...
Περισσότερα -
LEVEL ONE GEP-2672 20 GE POE-PLUS + 4 GE POE-...
Περισσότερα -
ΒΕΝQ XL2420T 24'' 3D READY LED MONITOR FULL H...
Περισσότερα -
APACER GIANT II 4GB (2X2GB) DDR3 PC16000 P55 ...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΕΔΙΛΟ KICKERS BOGOZ 784320 ΣΚΟΥΡΟ ΜΠ...
Περισσότερα -
IIYAMA PROLITE B2780HSU 27'' LED MONITOR FULL...
Περισσότερα -
ΣΕΤ ΡΟΥΧΩΝ NAME IT 13215114 NMFVIGEA ΛΕΥΚΟ (1...
Περισσότερα -
LAPTOP HP PAVILLION X360 15-BR015NA 15.6'' TO...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



