LAPTOP LENOVO B50-80 80LT00FWPB 15.6'' INTEL CORE I3-4030U 4GB 500GB AMD RADEON R5 M330 FREE DOS 134038974
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO B50-80 80LT00FWPB 15.6'' INTEL CORE I3-4030U 4GB 500GB AMD RADEON R5 M330 FREE DOS
134038974
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B50-80 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4030U (1.90 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M330 με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 Card Reader (SD/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 262 x 24.7 mm. |
| Βάρος : | 2.32 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO B50-80 80LT00FWPB 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
ΦΟΥΤΕΡ NAME IT 13206620 NMMVICTOR ΚΕΡΑΜΙΔΙ (9...
Περισσότερα -
ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ KIETLA WAFF (2-4 ΕΤΩΝ) PINK
Περισσότερα -
RAZER BLACKWIDOW V4 - RGB GAMING MECHANICAL K...
Περισσότερα -
LOGILINK KAB0019 CABLE TIE SET 600PCS 5 LENGT...
Περισσότερα -
SAMSUNG NP-300E5A-S05GR 15.6'' I5-2450M 4GB 5...
Περισσότερα -
ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΓΡΙΦΟΥΣ ΚΑΙ ΣΠΑΖΟΚΕΦΑΛ...
Περισσότερα -
SPRAY ΨΥΞΗΣ ΚΟΥΡΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ WAHL BLADE IC...
Περισσότερα -
SSD KINGSTON SNV3S/1000G NV3 1TB NVME PCIE GE...
Περισσότερα -
ΠΑΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΦΑΝΕΛΕΝΙΑ BABY OLIVER ΑΡΚΟΥΔΙ Σ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




