LAPTOP LENOVO B50-80 80LT003AUK 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 500GB WINDOWS 8.1 134039012
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO B50-80 80LT003AUK 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 500GB WINDOWS 8.1
134039012
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B50-80 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB, Sata στις 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 4400 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 4-in-1 card reader (SD/MMC/SDHC/SDXC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 262 x 24.7 mm. |
| Βάρος : | 2.32 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO B50-80 80LT003AUK 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
ΚΡΑΣΙ LES VIEILLES VIGNES DE SYLVANER DOMAINE...
Περισσότερα -
ΤΡΟΦΗ ΨΑΡΙΩΝ TROPICAL FLOWER HORN ADULT PELLE...
Περισσότερα -
TABLET LENOVO TAB M10 TB-X605F ZA480023PL 10....
Περισσότερα -
VGA MSI GEFORCE GTX960 4GD5T OC 4GB GDDR5 PCI...
Περισσότερα -
RAM PATRIOT PVS416G266C8S VIPER STEEL 16GB SO...
Περισσότερα -
ΚΟΥΡΕΥΤΙΚΗ & ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ PROFI CARE PC-H...
Περισσότερα -
RAM PATRIOT PSD48G266681S SIGNATURE LINE 8GB ...
Περισσότερα -
RAM PATRIOT SIGNATURE LINE 8GB SO-DIMM DDR4 2...
Περισσότερα -
GOOBAY 93981 USB 2.0 HI-SPEED ADAPTOR PLUG (T...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




